• Zīmols ELIĒR

• Ar ko mēs esam unikāli

• Mūsu iedvesma

• Skaistums, kas uzrunā pasauli

Zīmols ELIĒR

ELIĒR ir Latvijā ražota organiskā kosmētika uz augsti organisko dūņu bāzes. Jau kopš 1996. gada ELIĒR ražo skaistumkopšanas un rehabilitācijas produktus, ar stingru mērķi padarīt pasauli skaistāku, ar dabu harmoniskā veidā. ELIĒR ļauj cilvēkiem izcelt savas personības īpašības, atklāt un attīstīt neierobežotu potenciālu, iegūt pašpārliecinātību, lai atvērtos pasaulei un vizuāli izceltu savu skaistumu un veselību.
Logotips ir izveidots kā koks ar stilizētu sievietes seju, kas apliecina – ELIĒR ir par dabas un cilvēka vienotību.

Ar ko mēs esam unikāli?

ELIĒR kosmētikas zīmolu pamatā ir Peloid Complex® – augsti organisko Eliēr dūņu aktīvo sastāvdaļu līdzsvars. Peloid Complex® sastāvā ir aktīvo vielu augsta koncentrācija: aminoskābju, vitamīnu, enzīmu, fitohormonu, minerālu, mikro un makro elementu, dabisko oksidantu un dabisko antibiotiku. Pētījumi pierādīja, ka visi elementi, kas ietilpst augsti organiskā Peloid Complex® sastāvā, ir arī ādas šūnās. Ādas šūnas viegli atpazīst un pilnībā uzticas harmoniski līdzsvarotajam PeloidComplex®. Pateicoties tam, tiek nodrošināta strukturālā savienojamība ar ādas komponentiem un iedarbības molekulārais līmenis. Peloid Complex® iedarbības rezultātā, ādas atjaunošanās notiek pašatjaunošanās ceļā.
Starptautiska zinātnieku grupa nosauca ELIĒR par 8.pasaules brīnumu kosmētikā. Samāras valsts medicīnas universitātes zinātnieku slēdziens
Tas ir vienīgais un neatkārtojamais resurss pasaulē!

Mūsu iedvesma

Daba.

Pirmkārt, tas ir dabas pašatjaunošanās spēks. Cilvēka nesaudzīgās attieksmes dēļ pret dabu, tiek izcirsti koki, piesārņots gaiss.. Bet dabai ir sistēma – sistēma virzīta uz atjaunošanos, un neviens, ne ar kādiem līdzekļiem nevar to apstādināt! Sistēma ir nepārtraukta! Tas pats ir ar ELIĒR produktiem: mēs ne vienmēr varam mainīt savu dzīves ritmu: regulāri ēst un pietiekami daudz gulēt. Bet mums arī ir atjaunošanās sistēma, un ELIĒR kosmētika ir vērsta uz šīs sistēmas spēcināšanu! ELIĒR dūņas ietver sevī šo dabas pašatjaunošanās spēku!

Cilvēki.

Mūs iedvesmo sievietes, kurām mēs radām mūsu kosmētiku. Tās ir fiziski un garīgi aktīvas, enerģiskas sievietes. Viņas ieņem visdažādākos amatus, dara visdažādākās lietas, un bez tam viņas vēl ir arī mātes, saimnieces utt. Tas pats, viennozīmīgi, ir attiecināms arī uz vīriešiem. Mūs iedvesmo cilvēku tieksme būt aktīviem un piepildīt savus sapņus, savukārt mēs vēlamies kaut nedaudz atvieglot viņu ikdienu, dāvājot tiem produktus, kas palīdzēs viņiem būt skaistiem un iekārojamiem jebkurā vecumā!

Skaistums, kas uzrunā pasauli!

ELIĒR apņemas nodrošināt visas pasaules sievietes un vīriešus ar augstākās kvalitātes augsti organisko kosmētiku, kas atbilst pasaules kosmētikas ražošanas standartiem, sniedz nepārprotamu rezultātu un gandarījumu no iegūtā. Bez tā, jebkurš var dalīties savos iespaidos, un attīstīt savu biznesu, iegādājoties ELIĒR franšīzi vai izmantojot kādu citu no sadarbības formām.